Oferta dostosowana do potrzeb klientów

[GRI: 3-3] Bank Millennium i Spółki Banku posiadają w swojej ofercie produkty i usługi umożliwiające poprawę warunków życia klientów, ułatwiające zarządzanie finansami i oszczędzanie, a także przyjazne środowisku naturalnemu. Produkty proekologiczne opisane są w części „Proekologiczne produkty i odpowiedzialne finansowanie”, a pozostałe rozwiązania w rozdziale
Wsparcie klientów w prowadzeniu biznesu”.

Celem Banku jest zapewnianie wygodnych rozwiązań, realnie ułatwiających życie klientów i pomagających w realizacji celów finansowych. Przykładem tego podejścia jest Millennium 360° – nowe konto w ofercie banku od kwietnia 2022 r.

Oferta konta Millennium 360° jest uniwersalna i przygotowana tak, aby odpowiadała na potrzeby różnych grup klientów, niezależnie od ich wieku i dochodów.

Coraz więcej Polaków korzysta na co dzień z bankowości online. Z badań* wynika, ze 81% Polaków regularnie korzysta z bankowości mobilnej, a niemal połowa posiadaczy kont nie była w oddziale od ponad pół roku. Dla 41% Polaków wygodna bankowość online to jedno z dwóch najważniejszych kryteriów wyboru konta, obok braku opłat za prowadzenie rachunku. Dlatego w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów Bank wprowadził Millennium 360° – nowe, bezpłatnie prowadzone konto, połączone z szeroką ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej.

Poprzez nowe konto Bank kontynuuje strategię rozwoju usług inspirowanych przez klientów, super-aplikacji mobilnej, wspierającej ich w wielu aspektach ich codziennego życia oraz hiper-personalizacji. Wszystkie elementy nowej oferty powstały w oparciu o szerokie badania potrzeb klientów i wiodące trendy.

Prowadzenie konta Millennium 360° jest bezwarunkowo bezpłatne. Dodatkowo po spełnieniu prostego warunku (5 płatności kartą lub BLIKIEM lub 1 płatność dla osób w wieku 18-26 lat) za 0 zł jest również obsługa karty debetowej, płatności zbliżeniowych BLIK, a wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bez prowizji. Oznacza to, że klienci, którzy mają problemy z mobilnością (osoby starsze lub osoby z niepełnosprawnościami) mogą korzystać z bankomatów w dogodnych dla nich lokalizacjach bez ponoszenia opłat za wypłaty w bankomatach obcych. Zawsze bezwarunkowo bezpłatne są krajowe przelewy w PLN, stałe zlecenia i polecenia zapłaty oraz przelewy BLIK na telefon.

Do konta proponowany jest ceniony przez klientów Pakiet Bardzo Pomocny, w ramach, którego można korzystać z pomocy fachowca w domu, pomocy medycznej i IT. Klienci, których finanse nie pozwalają na domowe wizyty lekarza, mogą z niego skorzystać w razie nagłej choroby swojej albo dziecka. Pakiet zapewnia także pomoc hydraulika czy elektryka oraz z naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smartfona i tabletu. Wybierając Konto z Pakietem Bardzo Pomocnym Klient może skorzystać z 7 interwencji w roku. Przez 3 miesiące od otwarcia konta pakiet jest bezpłatny.

Ważnym nowym elementem konta są usługi walutowe – limit walutowy, w ramach którego klient może płacić w każdej walucie bez marży banku za przewalutowanie do 1 tys. zł, po atrakcyjnym kursie organizacji płatniczej oraz Pakiet Walutowy, który klient może sobie włączać wygodnie w aplikacji mobilnej, w cenie 9,90 zł za tydzień, obejmujący nielimitowane transakcje walutowe po atrakcyjnym kursie organizacji płatniczej, bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie.

Bank stale rozwija usługi online, proponując klientom funkcjonalności wspierające ich codzienne potrzeby. Łączy platformę zakupową goodie z bankowością elektroniczną, proponując usługę Zwroty za zakupy, ze spersonalizowaną prezentacją ofert sklepów, wyższym poziomem zwrotu dla klientów Millennium 360° i prezentacją w bankowości elektronicznej wysokości naliczonego zwrotu.

 

Z myślą o młodszych klientach Bank ma w swojej ofercie także Konto 360° Junior dla klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat. Ułatwiając im stawianie pierwszych kroków w świecie finansów, Bank nie pobiera opłat za obsługę kont, a karta debetowa i wypłaty z bankomatów są bezpłatne w przypadku wykonania tylko jednej transakcji w miesiącu kartą lub BLIKIEM. Dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat wraz z Kontem 360° Junior dostępne są, dostosowane do potrzeb najmłodszych, aplikacja mobilna oraz karta płatnicza. Te nowoczesne narzędzia pomagają wprowadzać dzieci w świat finansów i uczą bezpiecznego korzystania z technologii.

*Badanie „Millennium 360° Refresh” zrealizowane przez GfK Polonia dla Banku Millennium we wrześniu 2021 roku na reprezentatywnej próbie dla ogółu dorosłej populacji Polski n= 1210 respondentów, w technice CAWI.

Wyniki wyszukiwania