Brak notatek
Koszyk jest lusty
Wyślij do drukarki
Usuń
Raport finansowy i społeczny 2018

Bank Millennium promuje kulturę innowacyjności 360°. Oznacza to, że oferuje innowacyjne rozwiązania zarówno klientom, jak i stwarzając pracownikom warunki pracy sprzyjające kreatywnemu myśleniu. Bank bada również trendy w swoim otoczeniu rynkowym, publikując tematyczne raporty i wspierając wydarzenia na temat innowacyjności.

Konkurs Orzeł Innowacji

Od 2015 r. Bank Millennium jest partnerem konkursu „Orzeł Innowacji” organizowanego przez dziennik Rzeczpospolita. Celem inicjatywy jest wyłonienie i wyróżnienie najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych w Polsce. W 2018 r. kapituła konkursu wybrała również „Innowatora Stulecia”, którą została Maria Skłodowska-Curie. Jako partner strategiczny konkursu, Bank Millennium bierze udział w szeregu działań mu towarzyszących, w postaci rejestrowanych debat, artykułów oraz komentarzy.

Raport Indeks Millennium – Potencjał Innowacyjności Regionów

Raport „Indeks Millennium – Potencjał Innowacyjności Regionów” autorstwa ekspertów z Banku Millennium jest głosem w publicznej debacie na temat czynników warunkujących rozwój regionów w Polsce. W 2018 r. ukazała się trzecia edycja raportu. Zawiera ona analizę czynników rozwijających i hamujących innowacyjność w każdym z polskich województw. Raport został wzbogacony o komentarze szerokiego grona ekspertów – ekonomistów, przedstawicieli nauki, biznesu i samorządów. Jest przez to wartościową publikacją i źródłem wiedzy dla lokalnych władz na temat wyrównywania szans regionów w Polsce.

Odniesienia do raportu wielokrotnie pojawiały się w mediach ogólnopolskich i regionalnych, a sam raport był prezentowany na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Pozwoliło to na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i zainteresowanie ich kwestią rozwoju innowacyjności w Polsce.