Brak notatek
Twój koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

Biegi charytatywne

Pracownicy Banku corocznie uczestniczą w biegach charytatywnych, w których udział jest dofinansowany przez Bank. W 2017 bankowe drużyny wystartowały m.in. w „Zawsze Pier(w)si” – biegu propagującym profilaktykę i leczenie piersi, „Biegu Mikołajów”, w którym pracownicy zajęli miejsce na podium i „Biegu Firmowym” w Warszawie i Wrocławiu. Dochody z dwóch ostatnich biegów zostały przekazane na rzecz potrzebujących dzieci.

Charytatywna aukcja rękodzieła

 

Aukcja Dobroczynna odbywa się corocznie od 5 lat, a kwota zebrana podczas jej trwania, po podwojeniu przez Bank, zostaje przekazana na leczenie niepełnosprawnych dzieci pracowników Banku. Na intranetową aukcję trafiają przedmioty własnoręcznie wykonane przez pracowników (ozdoby świąteczne, zdjęcia, obrazy, biżuterię, produkty wykonane w technice decoupage, dekoracje i inne). W 2017 roku aukcji towarzyszyły dwa warsztaty rękodzieła oraz przygotowano kalendarze ze zdjęciami pracowników do zlicytowania. Zorganizowano również akcję „Ratownictwo”, w czasie której zbierano pieniądze na rzecz beneficjentów, a dzieci jednego z przedszkoli wykonały zakładki do książek.

 

W 2017 roku do aukcji zgłoszono ponad 500 przedmiotów, które zostały zlicytowane na łączną kwotę ponad 35 tys. zł. Po podwojeniu tej sumy przez Bank, mali beneficjenci zostali wsparci kwotą ponad 70 tys zł.