Rozwój kompetencji IT

DevCamp

Bank Millennium był głównym partnerem DevCamp – spotkania dla programistów chcących rozwijać swoje umiejętności w zakresie nowoczesnych metod tworzenia oprogramowania. Uczestnicy DevCampu mogli skorzystać z doświadczenia specjalistów IT banku, a także wziąć udział w przygotowanej przez nich sesji programistycznej. Dla autorów najciekawszych rozwiązań, będących rezultatem dwudniowych warsztatów pod kierunkiem mentorów z Banku Millennium, czekały atrakcyjne nagrody.

Ilocamp

Bank Millennium był partnerem merytorycznym i finansowym programu Ilocamp, który odbył się w Białymstoku. Obóz naukowy Ilocamp jest skierowany do uzdolnionej matematycznie młodzieży i  zakłada wprowadzenie młodych ludzi w świat programowania i zaawansowanych technologii wykorzystywanych w bankowości.

Ponad 200 uczestników zmagało się z zadaniami matematycznymi na kilku poziomach zaawansowania. Członkiem kilkunastoosobowej kadry naukowej obozu był m.in. programista w Departamencie Rozwoju Aplikacji , który przybliżył licealistom działalność Banku Millennium w obszarze IT.

Poprzednia strona Programy dla studentów i absolwentów
Następna strona Współpraca z uczelniami