Akcje charytatywne

Bieg Firmowy

W Biegu Firmowym zorganizowanym przez Fundację Everest w Warszawie i Wrocławiu uczestniczyło prawie 100 Pracowników Banku Millennium. Dochód z imprezy, w której udział wzięło ponad 5 tysięcy Pracowników firm z różnych branż przeznaczony został na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnych dzieci.

Charytatywna aukcja rękodzieła

Począwszy od 2013 roku, corocznie przed Świętami Bożego Narodzenia w Banku organizowana jest Świąteczna Aukcja Dobroczynna. Jest to inicjatywa opierającą się na zaangażowaniu Pracowników Banku, którzy przekazują na licytację intranetową własnoręcznie wykonane przedmioty (ozdoby świąteczne, zdjęcia, obrazy, biżuterię, produkty wykonane w technice decoupage, dekoracje i inne).

Każdy Pracownik Banku może wylicytować wybrane przez siebie rękodzieła. Środki zebrane podczas aukcji, po podwojeniu przez Bank, zostają przekazane na leczenie niepełnosprawnych dzieci Pracowników Banku. W 2016 roku zgłoszono 490 przedmiotów, które zostały zlicytowane na łączną kwotę 27 764 zł. Po podwojeniu tej sumy przez Bank, mali beneficjenci zostali wsparci kwotą 55 528 zł.

Począwszy od 2013 roku, corocznie przed Świętami Bożego Narodzenia w Banku organizowana jest Świąteczna Aukcja Dobroczynna.

Poprzednia strona Programy Fundacji Banku Millennium
Następna strona Promocja kultury